Microsoft Band 2 satışa çıktı

Teknoloji dünyası son zamanlarda giyilebilir teknolojiye yöneldi. Bilindiği gibi geçtiğimiz aylarda resmi olarak duyurusu gerçekleşen Microsoft’un yeni fitness bilekliği satışa sunuldu. İşte tüm detaylar.

Microsoft, 6 Ekim tarihinde düzenlediği etkinlikte yeni nesil cihazlarının resmi duyurusunu gerçekleştirmişti. Duyurusu gerçekleştirilen bu yeni cihazlar arasında yeni Lumia akıllı telefon modellerinin yanında birde Microsoft Band 2 akıllı bileklik dikkat çekmişti.

.::Microsoft’un Tanıttığı Yeni Ürünler::.

microsoft-band-2-satisa-cikti

Daha önce sunulan Microsoft Band’ın yeni nesili olarak duyurusu gerçekleştirilen Microsoft Band 2, sektör olarak akıllı saat ile fitness bantları arasında yerini almakta olduğunu ifade edebiliriz. Özellikle fitness yapanlar için tasarlanmış olan yeni nesil Microsoft Band 2, Gorilla Glass 4 desteği ile korunan kavisli bir karana sahip ve kullanıcının bileğini tamamen kavrıyor. Microsoft’un bu yeni sağlık uygulamalarını da içinde barındıran akıllı bilekliği Microsoft Band 2 bir önceki selefi ile benzer sensörlere sahip. Kalori takibi, GPS, barometre, kalp ritim ölçer, UV monitör, Cortana entegrasyonu, maksimum oksijen alımı hesaplama, uyku düzeni takibi, çalışmalar, GPS özelliği, akıllı ve düzenlenebilir bildirimler gibi yenilikler ile kullanıcıların beğenisine sunuldu.

microsoft-band-2-satisa-cikti (3)

Windows Phone, iOS ve Android cihazlar ile uyumlu olarak çalışabilen Microsoft Band 2, bu gün itibarı ile BestBuy, Amazon, Taylormade gibi ünlü alışveriş sitelerinde 250 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda. Microsoft Band 2’in ülkemizde ne zaman ve hangi fiyat etiketiyle satışa sunulacağı henüz belli değil.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0