Microsoft Lumia Denim güncellemesini duyurdu

Microsoft Lumia ile daha iyi bir kamera deneyimi sunmak istiyor

Microsoft bugün “Denim” adını verdiği yeni güncellemesini duyurdu. Bu güncelleme ile birlikte Windows Phone işletim sistemini kullanan cihazlar çok daha stabil ve hızlı şekilde çalışacak, Cortana deneyimi arttırılacak bunların yanı sıra kameranın hız ve çekimi aşamasında önemli gelişmeler yaşanacak. Anlayacağınız Lumia Denim güncellemesi birçok önemli özelliği baştan sona yenilecek bir paket olacak.

Yeni gelecek güncelleme ile birlikte Cortana verilen komutlara çok daha hızlı cevaplar üretecek ve komut yapısı çok daha genişletecek. Tıpkı “OK,Google!” gibi bir yapıya sahip olacak da denilebilir. Elbette en büyük güncelleme kamera uygulamasında olacak. Böylece kamera çok daha hızlı bir şekilde resim çekebilecek.  4K Video çekebilme yeteneği de bu güncelleme ile birlikte Lumia 930 ve 1520 gibi cihazlara kazandırılabilecek.

Peki, Lumia Denim güncellemesi ne zaman piyasaya sunulacak? Bildiğiniz gibi artık her dev şirkette olduğu gibi Microsoft’dan gelebilecek tahmini tarih aynı. Beklenen bu geniş kapsamlı güncelleme bu senenin sonuna kadar muhtemelen çıkış yapacak. Fakat yeni kamera güncellemelerinden oldukça kısıtılı cihazlar yararlanacak. Şuanda sadece Lumia 930, 1520 ve Icon modelinin güncelleme alacağı görünüyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0