Ana SayfaTeknoloji HaberleriMicrosoft, resmi olarak Windows Phone 8.1 doğruladı

Microsoft, resmi olarak Windows Phone 8.1 doğruladı

-

Custom Binary Blocked by Frp Lock Nedir? Hatası Nasıl Çözülür?

Günümüzün mobil işletim sistemlerinden biri olan Android oldukça popüler bir seviyede. Milyonlarca kullanıcısı bulanan işletim...

Herkesin bildiği gibi Windows Phone 8.1 yakın zamanda geliyor. Bundan önce defalarca piyasaya ipuçları, ekran görüntüleri ve hatta ayrıntılı videoları sızdırılmıştır. Bidiğimiz özellikleri arasında, bildirim merkezi ile geçiş yapar ve yepyeni bir sesli yardımcısıda çok yakında gelmek üzere olan bu sızıntı bilgi için teşekkür ederiz.

Ancak bu bir sonraki Windows Phone versiyonu olabilecek mi? Her nekadar adı sıkıcı ve geleceği kesin olarak doğrulandasa onun resmi adı – Windows Phone 8.1.

Microsoft, Windows Phone mağazalarında apps uyumluluğunu güncellemeye başladı bile. Windows Phone 8.1 sürümünü önceki Windows Phone 8’de yani yukarıda görebilirsiniz. Windows Phone 8-copatible uygulamaların çoğuna bakılırsa, ki hepsi olmasada, işletim sisteminin bir sonraki sürümü ile uyumludur. Ancak bu sistemin çalışması için WP 8.1 nedeniyle geriye doğru uyumlu olacak şekilde yeni Apı ve hizmetleri verilmelidir.

2 Nisan tarihinde yapılacak Microsoft BUILD konferansında Windows Phone 8.1’in detaylarının verilmesi bekleniyor. WP8.1’I geliştiricilerin BUILD esnasında başlatması. Son sürümü birkaç hafta sonra her WP8 uyumlu aygıtınız için orada olmak gerekir iken geliştirici önizleme WP8.1 güncelleştirme oluşturma sırasında başlatılması gerektiğini.

-- Reklam --

Downloading Do Not Turn Off Target Sorunu Nedir? Nasıl Çözülür?

Android akıllı telefonlar günlük hayatımızı oldukça kolaylaştırıyor. Bazen bu akıllı cihazlarda sorunlar meydana gelebiliyor. Bugünkü yazımızda sizlere Android akıllı...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.