Ana SayfaTeknoloji HaberleriMicrosoft, resmi olarak Windows Phone 8.1 doğruladı

Microsoft, resmi olarak Windows Phone 8.1 doğruladı

-

WILD HEARTS’tan Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Günümüzde birden fazla oyun çıkmakta bu oyunlar arasında yerini alan WILD HEARTS çıkmadan önce oldukça...

Herkesin bildiği gibi Windows Phone 8.1 yakın zamanda geliyor. Bundan önce defalarca piyasaya ipuçları, ekran görüntüleri ve hatta ayrıntılı videoları sızdırılmıştır. Bidiğimiz özellikleri arasında, bildirim merkezi ile geçiş yapar ve yepyeni bir sesli yardımcısıda çok yakında gelmek üzere olan bu sızıntı bilgi için teşekkür ederiz.

Ancak bu bir sonraki Windows Phone versiyonu olabilecek mi? Her nekadar adı sıkıcı ve geleceği kesin olarak doğrulandasa onun resmi adı – Windows Phone 8.1.

Microsoft, Windows Phone mağazalarında apps uyumluluğunu güncellemeye başladı bile. Windows Phone 8.1 sürümünü önceki Windows Phone 8’de yani yukarıda görebilirsiniz. Windows Phone 8-copatible uygulamaların çoğuna bakılırsa, ki hepsi olmasada, işletim sisteminin bir sonraki sürümü ile uyumludur. Ancak bu sistemin çalışması için WP 8.1 nedeniyle geriye doğru uyumlu olacak şekilde yeni Apı ve hizmetleri verilmelidir.

2 Nisan tarihinde yapılacak Microsoft BUILD konferansında Windows Phone 8.1’in detaylarının verilmesi bekleniyor. WP8.1’I geliştiricilerin BUILD esnasında başlatması. Son sürümü birkaç hafta sonra her WP8 uyumlu aygıtınız için orada olmak gerekir iken geliştirici önizleme WP8.1 güncelleştirme oluşturma sırasında başlatılması gerektiğini.

-- Reklam --

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de bir YouTube kanalı açmaya...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz