Ana SayfaTeknoloji HaberleriMicrosoft Windows 10 Uyarısı Verdi!

Microsoft Windows 10 Uyarısı Verdi!

-

Netflix’in yaklaşan reklam destekli servisi çevrimdışı görüntülemeye sahip olmayacak

Netflix, gelecek yıl Microsoft'un yanı sıra reklam destekli bir servis getirecek, ancak bu özellik çevrimdışı görüntüleme seçeneği olmadan gelebilir. Geliştirici Steve Moser, Netflix iOS...

Microsoft, son işletim sistemi olan Windows 10 için tüm dünyada ki ortaklarına ciddi bir uyarıda bulundu. Uyarı güvenlik ile alakalıydı.

Tüm dünyada bir çok iş ortağı olan Microsoft, Windows 10 işletim sistemi ile beklediği seviyeye bir türlü gelemedi. Bu konu ile alakalı bir çok farklı plan ve çalışma yapmasına rağmen kullanıcıları Windows 10 işletim sistemi ile bir türlü kullanıcılarının beğenisini kazanamadı. Ayrıca iş ortaklarının kaliteli bir çalışma yapmamasından dolayı Microsoft bir açıklama yapma gereğinde bulundu.

Windows 10 Güvenlik!

Mcirosoft’un yaptığı açıklamada bir çok konu dikkatleri üzerine çekti. Microsoft’un açıklaması şöyle;

“Eğer henüz anlamadıysanız bizim önceliğimiz “Güvenlik”. Güvenlik güvenlik ve yine güvenlik. Buna odaklanın!”

Windows 10 işletim sisteminin daha çok kullanıcıya hitap edebilmesi ve artık tüm bilgisayarların son sürüm işletim sistemi Windows 10’a geçmesi için Microsoft iş ortaklarına sürekli bildirilerde bulunuyor. Son uyarı bir sızıntı ile basına da yayılarak herkesin öğrenmesine sebep oldu.

Windows-10-upgrade

Güzel Teklifler Gelecek

Microsoft tarafından Windows 10’a geçişi arttırmak adına bir çok güzel teklif sunulacak. Ayrıca özel servis ve hizmetlerinde kullanıcılara ücretsiz sunulacağı ifade edildi.

Bu teklifler Office 365, Enterprise Mobility + Security (EMS), Azure gibi bir çok markanın güvendiği uygulama ve hizmetleri özel olarak kullanıcılarına sunacak.

Microsoft bakalım bu hamlesi ile son olarak kullanıcılarına Windows 10 geçişini sağlayabilecek mi? Merak konusu. Ancak kullanıcıların eski alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçeceğini sanmıyorum.

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.