Ana SayfaTeknoloji HaberleriMicrosoft, Windows Phone 8.1 Build için çalışmalara başlamış bile

Microsoft, Windows Phone 8.1 Build için çalışmalara başlamış bile

-

AirPods Pro ve AirPods Pro 2 Karşılaştırma

Yenilenmiş ürün, daha akıllı gürültü engelleme ve üç boyutlu ses sağlayan yeni bir H2 çipi...

Windows Phone 8.1’in yeni sürümü için Microsoft çalışmaları çoktan başlatmış

Özellikle de son zamanlarda Microsoft’un hızına yetişmek gerçekten zorlayıcı olabiliyor. Bir süredir mobil cihazları için beklenen Windows 8.1 işletim sistemi için Microsoft çoktan bir build sürümü yapımına bile geçmiş. WPBench’in data verilerine baktığımızda öyle görünüyor ki Microsoft 8.1’i bitirme işini tamamladı ve Build sürümü için çalışmalarını da tam hızıyla devam ettiriyor.

Şuanda Windows 8.1’in sürümü 8.10.12397 şeklinde yer alıyor. WPBench’in verdiği verilere baktığımızda ise  8.10.14130 için son 5 gündür oldukça hızlı bir çalışma devam ettiriliyor. Buda demektir ki çok yakın bir zaman için Windows Phone 8.1 daha üst bir sürümü ile karşı karşıya kalınacak.

Kendi işletim sistemini kendi cihazlarında kullanma konusundaki kararlılığını devam ettiren Microsoft, bu sefer son getireceği yeni sürüm ile cihazlarını çok daha yukarılara taşıyacak gibi görünüyor. Siz Windows Phone 8.1 ve hemen ardından yeni bir iyileştirme sürümü hazırlanılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

-- Reklam --

Custom Binary Blocked by Frp Lock Nedir? Hatası Nasıl Çözülür?

Günümüzün mobil işletim sistemlerinden biri olan Android oldukça popüler bir seviyede. Milyonlarca kullanıcısı bulanan işletim sisteminde bazı hatalar ile...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.