Ana SayfaTeknoloji HaberleriMicrosoft'dan Akıllı Saat

Microsoft’dan Akıllı Saat

-

En İyi Netflix Korku Filmleri 2022

Hepimiz zaman zaman korku filmleri izleriz. Eğer korku ve gerilim tutkunuysanız doğru adrese geldiniz. Bu...

Ünlü bilgisayar işletim sistemlerinin sahibi Microsoft teknolojiye dur durak ara vermeden yatırıma devam ediyor. Teknoloji alanda yaptığı başarılı çalışmalar ve elde ettiği ödülleri herkes bilir ancak Microsoft yerinde asla durmuyor ve hergün yeni teknolojik ürünleri üretmeye devam ediyor. Şimdi Microsoft gözünü akıllı saatlere çevirmiş durumda. Akıllı Saat üretim kategorisinde yerini alan Microsoft nasıl bir yol çizecek merak konusu

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen Microsoft’un peşinde olduğu şeyin ne olduğu belli oldu. Akıllı Saat’ler için çalışmaya başlamış olan Microsft’un açıklama yapmaya pek niyeti yok gibi duruyor. Ancak Forbes’in haberine göre Microsft’un akıllı saati diğer firmalarınkinden daha farklı olacğaı gibi Windows Phone,Android ve İOS cep telefonları ilede açılabilecekmiş.

microsoftBunların yanı sıra Akıllı Saatler konuusnda daha deneyimli bir kadro ile üretim yapmak isteyen Microsoft yeni bir mühendislik firması ile anlaşmış gibi duruyor cihazın nasıl yapılacağı belli değil ancak anladığımız ufak ayrıntılara göre cihazın içinde bir beyin ve dışarısında kontrol için sensörler bulunacak.

Forbes’in verdiği haberin devamında Microsoft‘un bu ürünü piyasaya ne zaman çıkarıp çıkarmayacağı veya fiyatının henüz ne olduğu net değil ilerleyen günlerde açıklama bekliyoruz ancak Microsoft’un bu akıllı saat kategorisine girme isteği Apple’ye karşı bir mesaj verilmiş olabilir. Apple’nin çok konuşulan akılllı saati iWatch veya iBand‘ine rakip olması için Microsoft’un akıllı saatininde Apple gibi yaz aylarında çıkaracağını tahmin ediyoruz.

Bunların yanı sıra Microsoft’un CEO’sununda değişmesi ile birlikte yeni gelen Satya Nadella kendini alanında kanıtlamak için bu büyük yarışa bilerek girdiğini tahmin ediyoruz.

-- Reklam --

Disney Plus’ta En Çok İzlenen Diziler ve Filmler

Disney Plus, gün geçtikçe popülerlik kazanmaya devam ediyor. platform neredeyse her gün yeni içeriklerle sunduğu şovları genişletmeye çabalıyor. Biz...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.