Ana SayfaTeknoloji HaberleriMicrosoft'dan Katlanabilir Klavye

Microsoft’dan Katlanabilir Klavye

-

Belki dikkatinizi çekmiştir artık herşey küçülüyor ve firmaların amacı daha az yer kaplayan ama daha çok işlev yapan teknolojik ürünler oldu diyebiliriz. Microsoft’da sanırım bu kanı ile birlikte yeni bir katlanabilir kılavye üretti ve tanıtımlarında olumlu yorumlar aldı.

Katlanabilir telefonlar, tabletler gündemdeyken Microsoft Universal Foldable adını verdiğii katlanabilen bir kılavye icat etti ve Universal Foldable gerçekten az yer kaplıyor. Özellikle zaten kendisi dahi küçük ancak birde katlanabilir olması Universal Foldable kılavyeyi iyice küçük boyutta yaptı. Üstelik Universal Foldable katlanabilen kılavye çok işlevsel diyebiliriz. Kablosuz olma özelliği zaten başlı başına sevilen bir durum diyebiliriz birde bunun yanında İOS ve ANDROİD telefonlara da uyumlu olması kullanıcıları bu katlanabilir Universal Foldable kılavye almaya teşvik etti.

katlanir klavye microsoft

Kılavyelerin genelinde sağ tarafınad bildiğiniz gibi sayılar yer  alır ve sayıları bu bölümden ayarlarız. Ancak Microsoftun katlanan Universal Foldable klavyesinde bu bölüm yok ve kullanıcılara daha küçük ama daha çok işlevsel özelliği olan bir klavye sunmak istediklerinden dolayı böyle bir tasarım yaptıklarını açıkladılar.

katlanabilir klavye

Fakat 10 parmak klavye kullanan kişileri bu klavyenin boyutu hiçbir şekilde hareketlerini engellemiyor çünkü genel olarak zaten sağ taraftaki numalar bölümünü kullanmıyoruz işte bu yüzden 10 parmak kullanıcılarını daki rahatsız etmeyen küçük ve katlanabilir olan Universal Foldable bir klavye ile karşınızdayız. Piyasadaki satış fiyatı ise 100 dolar olarak açıklandı fiyatı biraz pahalıda gelse kullanıcıların beğeneceği bir kılavye oldu.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here