Microsoft’tan Klavye Uygulaması

Akıllı telefonlar için her geçen gün farklı bir uygulama ile karşılaşıyor. Bu durumu teknoloji devi firmaların aktif bir biçimde çalışmasına bağlayabiliyoruz.

Tabletler İçin Keyboard for Excel

Android işletim sisteminin tamamen açık kaynaklı bir özelliği bünyesinde barındırmasından dolayı farklı eklentilerle ve uygulamalarla desteklendiği de bir gerçek niteliğinde bulunuyordu. Bu tür bir açık kaynaklı özelliğinden doğan akıllı telefonların klavye uygulamalarında zaman zaman değişiklik gözlemlenebiliyordu. Bu noktada da istenilen olumlu sonuçlarla karşılaşma anlamında fayda sağlayacak girişimler meydana gelebiliyordu.

3.parti klavye uygulamalarında Microsoft da adından söz ettirerek, bu bağlamda bir akıllı klavye seçeneği geliştiren firmalardan bir tanesi olarak adından söz ettirdi. Microsoft Office Excel için özel olarak geliştirilen ve bu bağlamda Keyboard for Excel adıyla kullanıcılara sunulmaya başlanılan uygulama, Android’in kendi klavye seçeneğinden daha çok kullanılacağa benziyor.

Tabletler için düzenlenen ve kullanıcılara sunulan uygulamada rakamlar ve harfler tek bir düzlemin içerisinde yer alıyor. Hızlı sayı girişini yapmak için sayı sütunu, geçişleri yapabilmek için Tab butonu ile Excel kullanımının daha aktif bir biçimde kullanılması sağlanacak.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0