Microsoft’tan Selfie Rekoru !

1151 kişilik Selfi ye Microsoft imza attı

Türk Dil Kurumu nihayetinde öz çekim dedi ama selfie nin büyülü çekiciliğine kapılmayan yok gibi. Papa’nın bile selfie pozu verdiği bir ortamda Google‘a selfie yazıp görsel arasak sanırım binlerce kişinin resmine ulaşabiliriz. Ancak binlerce kişinin yada doğru bir ifade ile bin işinin bir arada verdiği poza ulaşmak ise ilk olarak Microsoft çalışanlarına dolayısı ile resmi olmasa da Microsoft‘a nasip oldu.

Bangladeş‘te Microsoft çalışanlarının bir araya gelerek çektikleri fotoğrafta tam 1151 kişi bulunuyor. Elbette bu kadar çok Microsoft çalışanının verdiği pozu çekme onuruna selfie çubuğunun ucundaki Lumia 730 sahip oldu.

6.7 megapiksel kameraya sahip telefon 4.7-inç ekran ve 720x1280px ekran çözünürlüğe sahip. Microsoft çalışanlarının yer aldığı bu fotoğraf Facebook’ta 33 bin kişi tarafından beğenilmiş durumda.

Fotoğrafta kameraya bakmak gelenektir. o kadar kişinin selfie için Lumia’ya gülümserken sağ alt tarafta bulunan adamın ise bu olayı görüntüleyen kameraya poz vermesi dikkatimi çekti. Acaba o kişiyi rekora dahil ettiler mi ?

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0