Ana SayfaTeknoloji HaberleriMicrosoft'un akıllı saati Ekim ayında gelebilir

Microsoft’un akıllı saati Ekim ayında gelebilir

-

İşte, Microsoft’un akıllı saatinin özellikleri

Diğer tüm markaların akıllı saat için uğraşıp piyasaya daha yeni bir akıllı saat sürmeye çalışmasının serüvenini izliyoruz. Peki, sizce şimdi tüm bunlar olurken Microsoft da sadece arkasına yaslanacak ve akıllı saat dünyasında olacakları mı izleyecek? Elbette yılların eskimeyen dev şirketi de giyilebilir teknoloji pazarına bir kaç adım atmak için ilk akıllı saatini yakın zamanda sunacaktır.

Başlayan yeni bir söylentiye göre ise Microsoft’un akıllı saati şuan zaten çoktan yapım aşamasının içerisinde. Microsoft’un akıllı saati de tıpkı diğer akıllı saatler gibi son derece şık bir tasarıma sahip olacak. LG G’nin görünümüne benzer bir görünümü ve Apple’ın hazırladığı akıllı saat gibi 11 farklı sensörü olacak.

Her şeyden de önemlisi söylentilere göre Microsoft’un yeni akıllı saati 2014 yılının Ekim ayına kadar mutlaka tüketicilere sunulacak veya satışa çıkartılacak oldukça iddialı bir söylenti olsa da Microsoft kanadı şuanda bu açıklamaya sessiz kalmayı tercih ediyor. Neler olduğunu ilerleyen günlerde hep beraber göreceğiz.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.