Ana SayfaİncelemeMidbook Tablet Bilgisayar İncelemesi

Midbook Tablet Bilgisayar İncelemesi

-

Yurt dışı firmalarının Türkiye içinde distribitörlüğünü üstlenip satış, dağıtım ve garanti kapsamlarını idare eden DataStar’dan bir yenilik daha geldi. Bu aralar firma içinde canlılık sürüyor ve yeni ürünlerin satış dağıtım sorumluluğunu gibi konularda yardım ve ortaklık teklif eden DataStar pazarda yerini gittikçe büyütmek istiyor düşüncesine kapılıyoruz ve bu aralar ürünlerine hız kazandıran DataStar şimdide Midbook tablet bilgisayarları TR pazarında satışa sunmaya başladı gibi görünüyor.

Tablete olan ilginin azalmasından sonra firmalar tarafından yeni özelliklere sahip olan ve üretimlere koyulan tablet bilgisayarlar kısa zaman içerisinde büyük bir hız kazandı diyebiliriz Midbook Eco 7 inçlik tablet özellikler öğrenci yaş grubuna hitap ettiğini belirtelim kullanış, şıklık ve fiyat bakımından bu tutumumuz kanıtlanabilir diyebiliriz.

Androdi 4.4 yüklü olan Midbook Eco 7 tabletimiz dokunmatik ekrana sahip. Dört çekirediği bulunuyor ve ATL işlemcisi 1.6 Ghz olan pc tabletimizin dokunmatiği gerçekten çok hassas ve duyarlı diyebiliriz. Çift kameralı olan pc tabletimizin arkasındaki ve önündeki kamarası 2 MP özelliğine sahip ve çerçevesi (kasası) üretici marka DataStar tarafından beyaz renkle şık bir görünüme kavuşturulmuş diyebiliriz.

midbook

Midbook Eco  7 Tablet Bilgisayar Özellikleri

  • 7 inç dokunmatik ekran,
  • 800 x 480 ekran çözünürlüğü,
  • Android 4.4 işletim sistemi,
  • 4 çekirdekli 1,6GHz ATL işlemcili
  • 1GB DDR3 RAM,
  • 8GB HDD,
  • 2M piksel ön ve arka kamera,
  • 32GB’a kadar arttırılabilir hafıza,
  • Wi-Fi,

Fiyat: 159 TL (KDV dahil)

Özellikleri ile diğer tablet pc’lere benzeyen Midbook Eco 7 tablet pc’miz fiyatı ve tablet pc olma özelliklerinin yanında hafıza, kamera özelliği, dokunmatik ekran hassaslığı, işlemci özelliği konusunda artı avantajları var diyebiliriz. Android konusunda daha yükseltilebilmesi gerektiği düşünülen Midbook Eco 7 tabletimiz güncellemelere izin vermesi ile birlikte son sürüme sahip olarak daha hızlı bir internet keyfini bizlere sunabilir.

Üstelik fiyatı diğer tablet’ özelliklerinden daha kullanışlı ve özellik bakımından daha kullanılabilir olan tabletimizin fiyatınında 159 TL (KDV DAHİL) olması pazarda daha büyük ilgi ve satışın gerçekleşeceğini düşünüyoruz. Garanti, satış ve dağıtım olarak üretici firma DataStar‘ın bu konularda başka firmalar ile ortaklık yapıp yapmıyacağı ve sorumluluğu nasıl üstleneceği konusunda henüz net bilgi yok.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

1 YORUM

  1. Fiyatı özelliklerine göre iyiymiş fakat kullanımı dokunmatiği uygulamaya cevap veriş süresi nasıldır merak ettim doğrusu asus gibi olmasında biraz araştırayım böyle bir şeye ihtiyacım vardı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here