MobİETT Uygulaması Windows Phone’da

Akıllı telefonlar, hayatımızın son birkaç yılında kullanımını genişleterek, çok büyük bir kitlenin kullanmaya başladığı bir teknolojik cihaz olarak gündemdeki yerini sürekli olarak korumaya yönelik çalışmalarda bulunuluyor. Mobil cihazların hayatımızda bu denli faal bir halde bulunmasından insanlar da olumlu bir biçimde etkilenerek; konu hakkında daha etkin bir biçimde kullanabilecekleri mobil cihazları ellerinde bulunduruyorlar.

Mobil Alanda Ulaşım Sorunu Çözülecek

mobİETT uygulaması

mobİETT, Windows Phone’da


Son zamanlarda hayatımıza giren akıllı telefonlar, uygulamalar dahilinde çalışmayı sergileyerek, insanların bu alanda daha az çaba sarf etmesinde olumlu bir yerde bulunurlar. Hemen her konuda uygulamalar bulunurken, her geçen gün farklı niteliklere sahip uygulamalar orta çıkmakta ve akıllı telefonların uygulama mağazalarında yerlerini almaktadırlar.

Son olarak akıllı telefonlarda büyükşehirlerdeki ulaşım sıkıntısına yönelik bir uygulama geliştirildi. Bu uygulamanın sadece İstanbul’u içeren sürümü şu anda kullanıma girmiş bir vaziyette bulunuyor. iOS ve Android işletim sistemlerinde var olan bu uygulama son olarak da Windows Phone mobil işlem sisteminde var olacak şekilde tasarlandı.

Otobüs kalkış saatlerini, size olan uzaklığını ve en yakın otobüs durağını göstererek olan bu uygulama, İstanbul Büyükşehir Belediyesi‘nin İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün bir hizmeti olarak ortaya çıktı ve MobİETT adıyla hizmet vermeye başlayacağı açıklandı.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0