Ana SayfaAndroid HaberleriMobil Alışverişin Koruyucu Meleği

Mobil Alışverişin Koruyucu Meleği

-

iPhone Piliniz Bittiğinde Düşük Güç Moduna Otomatik Geçme

Günün ilerleyen saatlerinde iPhone'unuzun pilinin düzenli olarak bittiğini fark ederseniz, Düşük Güç Modu kullanışlı bir...

Avira artık cebinizi de koruyor.

Dünya’nın önde gelen güvenlik yazılım şirketlerinden Avira mobil ticaretin kazandığı ivmeyi göz ardı etmedi ve android cihaz  kullanıcılarına özel Avira Antivirus Security Pro uygulamasını piyasaya sürdü. 

Silikon vadisinde ki yeni android uygulama geliştirme ofisinde titizlikle yapılan çalışmalar neticesinde ortaya çıkarılan bu uygulama kullanıcılarına tam koruma sağlamasının yanı sıra, cihazların performansına olan etkilerinin de minimum seviye olduğu gözlerden kaçmıyor.

Bir kaç ayırt edici özelliği ile diğer yazılımların arasından kolayca sıyrılmayı başaran  Avira Antivirus Security Pro  cihazları; virüsler, casus yazılımlar ve truva atlarına karşı titizlikle korurken aynı zamanda, my.avira.com internet sitesi aracılığı ile cihazlarınıza uzaktan müdahale imkanı sunuyor. Bu sayede; mobil cihazlarınızın konumunu GPS ve hücresel veri akışından görüntüleyebilir, kayıp ve çalınma gibi durumlarda  telefonunuz sessiz konumda olsa dahi telefonunuzu çaldırabilir, cihazınızı kilitleyebilir ve hatta içerisindeki tüm özel dosyalarınızı silebilirsiniz.

Akıllı Cep telefonları için Android 2.2 (Froyo) ve üzeri sürümlerde, tabletlerde ise  Android 4.0 (Jelly Bean) ve üzeri sürümlerde kullanılabilen uygulama yaptıkları ve yapacakları ile adından çok sık söz ettireceğe benziyor.

-- Reklam --

Siri’nin İsim Telaffuzunu Düzeltme

Apple'ın dijital asistanı Siri, isimleri doğru bir şekilde telaffuz etmede oldukça iyidir, ancak bazen insan bunu karıştırabilir. Neyse ki,...
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz