Mobil Ticarette İlk Üçteyiz!

Teknolojinin gelişmesiyle beraber, internet siteleri aracılığıyla birçok imkanı elimizin altında bulundurabiliyoruz. Bu bağlamda tüm ihtiyaçlarımızı ya da isteklerimizi bu anlamda daha kolay bir biçimde karşılayarak, istenilen düzeyde bir çalışma içerisine girerek, kendimizi gösterebiliyoruz. Böylelikle olumlu açıdan, hayatımız etkilenmiş bir duruma kavuşuyor.

Mobil Ticarette Etkilyiz

Mobil Ticaret

Mobil ticareti en çok kullanan ülkelre arasındayız.


İnternet siteleri arasında e-ticaret işlemini gerçekleştirmek amacıyla kurularak, hizmet veren siteler de bulunuyor. Bu tür sitelerden gerek kişisel bilgisayarımızdan gerekse de mobil cihazlardan faydalanıp, istediğimiz seçimi yapabilme olanağını elimizde tutuyoruz.

Mobil ticaret anlamında Türk kullanıcılar adından sıkça söz ettiriyor. Sadece ulusal anlamda değil, küresel bağlamda da bu alanı fazlasıyla kullanarak, istekleri doğrultusunda hareket edebiliyorlar.

Mobil teknoloji anlamında adından sıkça söz ettiren Monitise firması, bu bağlamda bir araştırma yaparak, mobil ticaret kavramını en fazla hayatında bulunduran ülke vatandaşları hakkında bir araştırma yaptı. Bu araştırmaların sonucunda oluşan listeye üçüncü sıradan giriş yaparak, bu anlamda ne denli aktif olduğumuzu göstererek, istatistiksel verilerde de kendimizi kanıtladık.

Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve Çin’in ardından üçüncü sırada yer edindiği bu sıralamada, mobil ticaret ağında ne denli aktif olduğumuzu gösterecek veriler açıklandı. Bu noktada ortaya çıkan bilgilerle, internet alışveriş ağından fazlasıyla faydalanarak, tüm istek ve ihtiyaçlarımızı kullanma anlamında ne denli aktif bir kullanıcı olduğumuzu da görebilmekteyiz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0