Ana SayfaTeknoloji HaberleriMoto 360 Hakkında Bilgiler Ve Görseller

Moto 360 Hakkında Bilgiler Ve Görseller

-

iPhone’da Müzik Çalarken Video Nasıl Kaydedilir?

Bu makalede, herhangi bir uygulamadan müzik çalarken iPhone'da nasıl video kaydedileceği açıklanmaktadır. Nasıl çalıştığını öğrenmek...

Dün 19.00 sıralarında başlayan Google I/O konferansı sırasında sizlere dakika dakika canlı yayın olarak gerçekleştirdiğimiz haber konumuz üzerinde paylaştığımız Moto 360 hakkında bugün yeni bilgiler ve görseller geldi.

Yuvarlak ama bir o kadarda kaliteli gibi görünen akıllı saate ilk bakıldığında pizza siparişi verebilmenin nasıl olduğu aranıyor, dün itibariyle sahnede kısa bir süre gösterildikten sonra hemen farklı saat çeşitlerine giden Google saat hakkında yayın sırası boyunca tam detaylı bilgiler vermemişti.

Bugün TheVerge (yabancı teknoloji sitesi) tarafından yeni görseller ve yeni bilgiler yayınlandı, yayınlanan bilgilere göre saatin ekranı OLED ekrana sahip, TheVerge tarafından belirtilen en büyük ve en can alıcı nokta ise batarya süresinin diğer saatlere göre daha çok olacağı söylenmiş durumda.

Saat hakkında en büyük iddia ise kablosuz olarak şarj olacağı, ancak bu konuda net bir bilgi bulunmuyor.

Dilerseniz akıllı saatin görsellerini yayınlayalım, (görselleri tam boyut olarak görebilmek için üzerine tıklamanız gerekmektedir).

-- Reklam --

iPhone’unuzun Kamerasını Mac’iniz İçin Bir Web Kamerası Olarak Kullanma

Mac'inizde macOS 13.0 veya sonraki bir sürümü yüklüyse, yakındaki iPhone'unuzu bilgisayarınızın web kamerası olarak kullanabilirsiniz. Nasıl çalıştığını öğrenmek için...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz