Moto X için indirim yapıldı

Motorola tarafından kısa bir süre önce üretilen ve Almanya’da yasaklanan Motorola Moto X için bugün büyük bir indirim yapıldı, kullanıcıların severek ve donanıma göre fiyatına bakarak satın aldığı Motorola Moto X bugün 299 Amerikan Doları ile satışa sunuldu.

Moto X için büyük indirim.

Google tarafından satın alınan ancak kar elde edemediği için elden çıkarılmak istenen Motorola son olarak Lenovo şirketine satılmıştı, mobil cihazlar bölümünü satın alan Lenovo şirketin daha fazla ilerlemesi için elinden geleni yapıyor.

Son olarak geçtiğimiz aylarda Motorola Moto G kod adlı cihazının en çok satılan model olduğunu belirten şirket bugün Motorola Moto X cihazı üzerinde 125 Amerikan Doları indirim yapmış durumda, daha önceler de çeşitli cihazları için indirimler yapan Motorola 16GB Moto X modelini 299.99$ ile satışa sunmuş durumda.

32GB modelini 324.99$ ile indirime sokan Lenovo  Moto X cihazının 64GB modelini ise 374.99$ ile satışa sunmuş durumda, bakalım şirket yaptığı bu kampanyalar ile beraber yükselişe geçebilecek mi?

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0