Moto X ve G modelleri Android L alacak

Motorola’dan Android L açıklaması

Tüm Android kullanıcılarının gözü kulağı artık yeni bir sürüm olacak olan Android L de tabii herkes hangi cihazın Android L’yi alıp hangisinin almayacağını da merak ediyor. Android L henüz hala geliştiriciler için ön aşamada olmasına karşın mobil cihaz üreticileri şimdiden cihazlarını bu yeni modellere göre hazırlamaya başladı bile. Motorola’nın akıllı telefonları da elbet onlardan birisi.

Motorola kanadından verilen bilgiye göre Moto X ve Moto G modelleri kesinlikle Anroid L güncellemesinden faydalanabilecekler fakat giriş seviyesinde olan Moto E için ise ekip henüz herhangi bir açıklama yapmadı. Elbette henüz Android L final sürümüne ulaşmamışken cihazların bu güncellemeyi alıp almayacağı hakkında bu kadar büyük bir kargaşa çıkması gereksiz görünüyor.

Daha önce de bildiğiniz gibi  HTC de cihazlarının 90 gün içerisinde Android L’yi alabileceğinin duyurusunu yapmıştı. Peki, bakalım final sürümü geldiğinde markalar hala bu iddialarının arkasında durabilecekler mi ve cihazları Android L ile ne kadar uyumlu bir çalışma sağlayacak?

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0