Moto X+1’den yeni görseller sızdırıldı

Moto X+1’in tasarımı sır olmaktan çıkıyor

Motorola’nın gizemli telefonu Moto X+1‘inde en sonunda çok şükür suretini görebilme fırsatına tekrardan nail olabildik. TK Tech News web sitesi tarafından bu gün yapılan bir haber ile birlikte yeni cihaza dair etkili bir görsel paylaşıldı. Belki de hala telefonun sistem özellikler ve teknik özellikleri hakkında elimizde bir bilgi olmayabilir fakat tasarım namına artık elimizde oldukça iyi bilgiler var.

Öncelikle kaynağında belirttiği gibi bu görsel Moto X+1 adı ile çıkacağı tahmin edilen cihazın final görüntüsü. Ekranı tıpkı Motorola’nın Moto E cihazınıza benziyor fakat aralarında bazı ufak farklılıkların olduğunu söyleyebilmek de mümkün.  Cihaz üzerinde 4 farklı sensör ve 4 farklı köşe bulunuyor bu da tasarım olarak bize biraz Amazon Fire Phone’u anımsattırıyor.

Cihazın arka yüzünde kamera ve yanı sıra Motorola logosu görülüyor. Fakat Motorola logosunun başka bir numarası daha var, bu logo aynı zamanda cihazın power button yani açma kapama görevini üstlenecek. Cihaz hala tahta tasarımına sahip ve kenar korumaları ise alüminyum gibi görünüyor.

Motorola’nın 4 Eylül de sahneye çıkması ile birlikte mutlaka cihaz hakkında çok daha detaylı bilgi sunabileceğiz.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0