Moto Z ve Motorola Z Play Ön Sipariş Fiyatları Belli Oldu!

Motorolanın yeni model telefonları Moto Z ve Moto z Play Amerika’da ön satışa çıkıyor. 

Uzun yıllardır eskimeyen markalardan biri olan Motorola iki yeni model daha piyasaya getirecek. Lenovo yönetimi eline aldıktan sonra üretim bölümü oldukça fazla hızlanırken, Motorola’da Motorola Moto Z ve Moto Z Play modellerinin ön satışı yapılacağı bildirildi. Şu anda sadece Amerika’da gerçekleşecek ve ön sipariş ile beraber kullanıcılar şimdiden cihazı almak için işlemlerini yapabilecekler.

Ekim’de Gelecek!

Ön sipariş  zamanı olarak Ekim ayına kadar sürmesi beklenen Motorola Moto Z Ve Moto Z Play modelleri ile beraber kişiler Ekim ayı itibari ile  cihazlarına sahiplik gösterebilecek. Şu anda Motorola Moto Z Ve Moto Z Play için ön sipariş ücretleri sadece amazon ve Best buy mağazaları üzerinden yapılabilmekte. Kişiler ödedikleri ön satış süresi ile birlikte fiyatlarda görüldü.

Motorola Moto Z Ve Moto Z Play Ne Kadar?

Motorola Moto Z Ve Moto Z Play için gelen açıklamaların üzerine Motorola Moto Z modelinin 699.99 Dolar olduğu ve Motorola Moto Z Play‘ın ise 449.99 Dolar olarak geleceği görüldü. İki cihaz için bir çok özellik ortak olsa bile dikkatleri çeken bir nokta bulunmakta. Cihaz kutudan Android 6.0 ile gelecek. Merak edilen nokta ise Android 7.0 alacak mı?

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0