Ana SayfaTeknoloji HaberleriMotorola 5 ay içinde 1 Milyon cihaz sattı

Motorola 5 ay içinde 1 Milyon cihaz sattı

-

iPhone’da Müzik Çalarken Video Nasıl Kaydedilir?

Bu makalede, herhangi bir uygulamadan müzik çalarken iPhone'da nasıl video kaydedileceği açıklanmaktadır. Nasıl çalıştığını öğrenmek...

Motorola için 5 aylık satış rakamları

Akıllı telefon dünyası üzerinde atılım yapmakta en geç kalan firmalardan birisi de hiç şüphesiz Motorola’dır. Akıllı telefonların hakim olmadığı zamanlarda oldukça kaliteli cihazlar üreten Motorola akıllı telefon devri ile biraz geri de kaldı. Ta ki amiral gemisi olan cihazlar yani ilk Android tabanlı cihazları olan Moto G, Moto X ve Moto E‘ye kadar.

Motorola’nın satış istatistiklerine göre 5 ay içerisinde oldukça büyük bir artış var ve öyleki Motorola’nın bu önde giden cihazları yalnızca ilk beş ay içerisinde tam 1 milyon adet satmayı başardı. Elbette uzun süredir Apple ve Samsung gibi firmaların sattığı adetleri çok çok yüksek görünce Motorola’nın satış adeti gözümüze biraz ufak görünebiliyor.

Fakat unutmamak gerekiyor ki henüz daha Motorola yolun çok başında. Bundan sonra piyasaya süreceği cihazlar ile de mutlaka daha iyi satış hacimlerini yakalayacaktır.

-- Reklam --

iPhone’unuzun Kamerasını Mac’iniz İçin Bir Web Kamerası Olarak Kullanma

Mac'inizde macOS 13.0 veya sonraki bir sürümü yüklüyse, yakındaki iPhone'unuzu bilgisayarınızın web kamerası olarak kullanabilirsiniz. Nasıl çalıştığını öğrenmek için...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz