Motorola Mote E ‘nin Fiyatı Belli Oldu!

Motorola Mote E akıllı telefonun fiyatı herkesi şaşırttı!

Motorola 13 Mayıs’ta bir basın etkinliği düzenleyecek ve bu etkinlikte Mote E ‘nin tanıtılması bekleniyor. Moto G modeli ile büyük bir başarı göstermiş olan Motorala Mota E ile daha iyi satış ramakları elde etmesi bekleniyor. Hindistan ithalat sitesi Zauba ‘da ortaya çıkan bu görselde telefonun fiyatı ortaya çıktı.

Sitenin yayınladığı bu görselde Moto E ‘nin 4GB versiyonun 1300 adet ithalat edildiği yer alıyor ve birim fiyatının 6,330 INR  fiyat etiketine sahip olduğu görülüyor. 6,330 INR 105 $ dolara denk geliyor. Böylece Mote E 105$ dolar fiyat etiketiyle  Moto G deki Fiyat/performans oranını geçeceğini söyleye biliriz. işte o görsel

gsmarena_001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telefon bu fiyatla önemli satışlar gerçekleştirerek Lenovo’nun yüzünü güldürecektir. 6.2mm kalınlık ile en ince telefonlar arasına ismini yazdırmaya hazırlanan Moto E’de 4.3-inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü  ekran, 1.2GHz frekans hızında çalışan çift çekirdekli Snapdragon 200 işlemci, 1GB RAM, 4GB depolama,  5MP arka kamera, Android 4.4 işletim sistemi ve 1.900mAh kapasiteli batarya yer alacak.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0