Mozilla Flame satışa sunuldu

Günümüzde akıllı telefon denince neredeyse artık normal üretici konumunda olmayan kişiler dahi Android işletim sistemine sahip telefon üretebiliyorlar, Türkiye üzerinde genellikle 100TL ve civarı fiyat ile satılan donanımı Çin’den alınmış olan ve yazılım konusunda da yine Çin’den alınmış olan Çin malı akıllı telefonlar genellikle tercih edilmezken diğer üreticiler yeni akıllı telefon üretimlerine şimdiden başlamış durumda.

İnternet denince tarayıcı konusunda oldukça popüler olan Firefox tarayıcısının sahibi Mozilla şirketi geçtiğimiz günlerde Firefox üzerinde olan bir hatadan dolayı kullanıcılarını korkutmuştu.

Bugün gelen bilgilerde ise Firefox tarayıcısıyla geçtiğimiz günlerde ufak çaplı bir korku yaratan Mozilla’nın ilk akıllı telefonu Flame satışa sunuldu, Firefox OS işletim sistemine sahip olan cihazın fiyatı ise şaşırttı.

Flame düşük özellik, yüksek fiyat.

Flame her ne kadar düşük özelliklere sahip olsa da cihazın fiyatı biraz pahalı denebilir, 170 Amerikan Doları fiyata sahip Mozilla Flame Snapdragon 200 işlemci, 1GB RAM, 8GB dahili hafıza, 3.5 inç FWVGA ekran, 5MP arka ve 2MP ön kamera gibi özelliklere sahip.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0