Mp3 indir, Müzik indir, Şarkı indir derdine son

Mp3 indirme ya da albüm, müzik indirme devri kapanıyor.

Her geçen gün online müzik platformlarının sayısı artıyor. Ayrıca bazı online müzik platformları Türkiye’de hizmet vermeye başlıyor. Tüm bu gelişmelerden sonra Türkiye’deki mp3 sektörü, daha doğrusu illegal olarak indirilen mp3 ya da albumlerin sayıları da her geçen gün azalıyor.

Mp3 indir yerine Mp3 dinle dönemi başladı.

Artık google’a mp3 indir, müzik indir ya da albüm indir yazmamız gerekmiyor. Bunu legal yoldan mp3 dinle ya da müzik dinle diyerek yapabiliyoruz. Üstelik ücretsiz!!. Hatta bazı platformlarda internet kullanmanıza bile gerek duymuyorsunuz. Biz sizler için ücretli ve ücretsiz hizmet veren müzik platformlarını inceledik ve artı/eksi yönleri ile paylaşıyoruz.

spotify

Spotify bir kaç senedir Türkiye’de hizmet veriyor ve daha önceleri internetten müzik dinlemek ücretsiz fakat mobil cihazlardan müzik dinlemek ücretli idi. Fakat geçtiğimiz aylarda yeni bi karar alarak mobil cihazlarda da müzik dinleyebilmek ücretsiz hale geldi. Sadece müzik aralarında reklama maruz kalıyorsunuz. Bu da çok önemli bir sorun değildir umarım.

deezer

Bir diğer platform ise Deezer. Bu iki müzik dinleme sitesi aslında sizin tüm müzik ihtiyaçlarınızı karşılacak kapasiteye sahip. Bu nedenle bu iki site dışında bir müzik aracı tanıtmayacağız. Deezer ülkemizde ücretsiz olarak hizmet veriyor ve kendi müzik listenizi oluşturmanıza imkan veriyor. Ayrıca hem Türkiye hem de tüm dünyada en çok dinlenen şarkıları da kolayca listenize ekleyip dinleyebiliyorsunuz.

Cepkolik olarak korsan müzik indirmelere karşı olduğumuzu bir kez daha hatırlatarak sizleri bu iki başarılı platforma davet ediyoruz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0