myMail lider oldu

-

Günümüzde sürekli olarak akıllı telefonlarımızda sabah kalkar kalkmaz kontrol ettiğimiz hatta bazen zaman zaman işlerimizi bile mail üzerinden gerçekleştirdiğimiz olabiliyor.

Windows işletim sistemi üzerinden ve akıllı telefonlarımız üzerinden sürekli olarak kontrol ettiğimiz yeni mailler genellikle 2 dakika içerisinde açılsa da myMail uygulamasıyla beraber maillerinize daha rahat erişebiliyorsunuz.

Bir veya daha fazla mail hesabını yönetebileceğiniz uygulama myMail hakkında bugün gelen bilgilere göre Dünya üzerinde mail uygulamaları arasında birinci olduğu açıklandı.

Android ve iOS için geliştirildi

İlk olarak Android ve iOS işletim sistemi için geliştirilen ilk mail uygulaması daha doğrusu mobil olarak ilk mail uygulaması olan @my.com mail uzantısı hakkında bugün CEO tarafından açıklama yapıldı.

Mail.Ru Grup CEO’su, Ortak Kurucusu ve myMail’in Yaratıcısı Dmitry Grishin, “E-posta’nın geleceği mobil platformlar üzerinden ilerleyecek ve myMail olarak biz de bu gelecek için çalışıyoruz. Dünya çapında en önemli iki mobil platforma sahip olmamız ise bizim ne kadar doğru bir yönde olduğumuzun bir göstergesi.

Akıllı telefonlar ve tabletlerin e-posta için tercih edilen platformlar olduğuna inanıyoruz. Bu yönde, kullanıcılarımızın posta kutularını hem ihtiyaçları doğrultusunda hem de basit bir şekilde yönetmeleri için onlara en iyi kullanıcı deneyimini sunmayı hedefliyoruz.” dendi.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.