Ana SayfaTeknoloji HaberleriNefes Almak İçin Geliştirilmiş Cihaz Oxa, Bugün Satışa Çıktı!

Nefes Almak İçin Geliştirilmiş Cihaz Oxa, Bugün Satışa Çıktı!

Oxa giyilebilir cihazının eşlik eden uygulaması, genel vücut fonksiyonlarını iyileştirebilecek pratik nefes alma teknikleri sağlıyor. Uygulama aracılığıyla erişilen rehberli egzersizler, özel solunum ve sağlık ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış.

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Son derece ilginç bir cihaz bugün satışa çıktı. İsviçreli şirket Nanoleq’in en yeni ürünü, nefes alma derinliği ve hızı gibi sağlık ölçümleri için gerçek zamanlı biofeedback özelliğine sahip.

Oxa solunum cihazının, nefes almayı çeşitli boyutlarda keşfetmeye adanmış ilk giyilebilir cihaz olduğu iddia ediliyor. Kullanıcının, solunum modellerinizin vücut ve zihin üzerindeki etkilerini anlamasına olanak tanıyor.

Oxa solunum giyilebilir cihazı, çok çeşitli metriklerde biyometrik bilgi sağlıyor. Solunum hızınızı ve derinliğinizi izlemenin yanı sıra Oxa, kalp atış hızı izleme ve uyku takibi de yapıyor.

Giyilebilir cihaz, özel olarak yapılmış bir gömlek veya sutyenin içine takılıyor ve ölçüm alması için giyiliyor. Nanoleq, giyilebilir cihaz kullanıcılarına nefeslerini nasıl optimize edeceklerini öğretmek için oyun tekniği kullandı.

Oxa_Breathing_Wearable

Oxa giyilebilir cihazının eşlik eden uygulaması, genel vücut fonksiyonlarını iyileştirebilecek pratik nefes alma teknikleri sağlıyor. Uygulama aracılığıyla erişilen rehberli egzersizler, özel solunum ve sağlık ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış. Ayrıca daha derin bir rahatlama için görsel uyarılar veya ses manzaraları sağlayabiliyor. Cihazın zaman içinde stresinizi azaltabileceği iddia ediliyor.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz