Ana SayfaTeknoloji HaberleriNokia 1100 Akıllanıyor

Nokia 1100 Akıllanıyor

-

Nokia’nın klasikleşmiş telefon modellerinden biri akıllı telefon sürümüyle buluşarak yepyeni bir hava kazanacak. Bu haliyle kullanıcıların da yoğun ilgisini çekecek bir halde piyasaya sürülecek olan 1100 adlı modeli, genel olarak üzerinde bulunan el feneri özelliğinden tanıyabiliyoruz. Bu telefonla akıllı modellere nostaljik bir hava katılması amacı da güdülecek gibi duruyor.

Nokia’dan Nostaljik Atak

Nokia 1100
Nokia’dan nostaljik atak


Nokia, Microsoft ile birleştikten sonra daha etkili ürünler çıkaracak bir pozisyonda yer almaya başlayarak, bu bağlamda hareketlerini düzenlemeye başladı. Akıllı telefon modellerine Lumia’nın yanında 1100 gibi klasikleşmiş bir cihazı da ekleyerek piyasada olumlu bir yer edinmeyi amaç haline getirmeyi düşünüyor.

720p ekran ve 512 MB’lık bir RAM seçeneği ile piyasada yer alması planlanan Nokia 1100, Android 5.0 Lollipop işletim sistemini bünyesinde barındıracak. Bu bağlamda Android ile sıkı fıkı ilişkilerde olan Nokia’nın bu ilişkiyi ilk olarak eski modellerinden bir tanesine yansıtması da son derece dikkat çeken bir nokta olarak dikkat çekiyor.

Standart özellikleri içerisinde barındıracak konumda çalışmasının RAM hafızasıyla her ne kadar zor olduğu bilinse de Nokia 1100, nostalji turuna çıkmak isteyen kullanıcıların ilgisini çekeceğe benziyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here