Ana SayfaTeknoloji HaberleriNokia 130 Resmi olarak €19'dan çıkıyor

Nokia 130 Resmi olarak €19’dan çıkıyor

-

İşte yeni Nokia cihazı 130’un detayları

Akıllı telefonlar birçoğumuz için artık olmazsa olmazlar olsa da hala dokunmatik panele sahip olmayan ve sadece arama mesajlaşma gibi işlemlerde başarılı olan cihazların kullanıcı kitlesi de son derece yüksek. Nokia bu sefer 130 modeli ile bu kullanıcılarını hedefliyor. Telefon elbette en çok ilgi çeken yanı şuanda €19 gibi muhteşem bir etkiet fiyatı oluyor.

Yeni Nokia 130‘da 1.8″ QQVGA ekran ve 160 x 128 ekran çözünürlüğü bulunuyor. Telefon eski telefonlarımızdan da alışkınlığımız olan standart tuş takımını kullanıyor. Cihazın arkasında bir de LED aydınlatma ışığı bulunuyor. Cihaz düşündüğünüz kadar da vasat bir yapıya sahip değil nitelim MicroSD desteği ile 32 GB’a kadar hafızası arttırılabiliyor ve kullandığı işletim sistemi hem MP3 hem de Video oynatabilme desteği sunuyor.

FM Radyosu da bulunan cihaz Nokia’nın yapmış olduğu açıklamasına göre arka planda 46 saat boyunca MP3 çalabiliyor ve tam 16 saat boyunca video oynatabiliyor. Tek simkartlı ve çift şimkartlı versiyonlarının çıkartılacağı cihazın ayrıca paylaşım için bluetooth özelliği de mevcut.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here