Ana SayfaTeknoloji HaberleriNokia 4G Lumia 635 Avrupa satış fiyatı

Nokia 4G Lumia 635 Avrupa satış fiyatı

-

Nokia 4G Lumia 635 Satış fiyatı belli oldu

Nokia’nın son göz bebeklerinden olan Nokia 4G Lumia 635 Avrupa ve Asya için satış fiyatı belirlendi. Avrupa için belirlenen fiyatı ise şuanda yalnızca 189$ özellikleri göz önüne alındığında ve tam kur ile ülkemizde de satışa girmesi halinde orta halli telefonlardan hoşlanan kullanıcılar için Nokia’nın bu telefonu oldukça büyük bir fırsat haline gelebilir.

Nokia 4G Lumia 635 içerisinde Windows Phone 8.1 yazılımını kullanıyor. Apple’ın Siri özelliğine veya Google’ın Google Now özelliğine benzer Cortana özelliğini kullanıyor. Lumia 635 ekran olarak gorlilla glass teknolojisinden faydalanıyor ve 1.2Ghz işlemci gücüne sahip. Nokia’nın renkli telefon trendi elbette bu üründe de devam edecek ve birçok geniş renk seçeneği arasından kullanıcılar kendilerine en uygun olanı seçecek.

Ayrıca telefonunuzun renginden sıkıldığınızda da kaplar ile telefonunuzun rengini kolay bir şekilde farklı bir renge dönüştürebilme özelliğine sahip olacaksınız. Elbette, çok üst seviye bir cihaz değil fakat, ortalama bir kullanıcı için Lumiia 635 güzel ve ekonomik bir cihaz olacak.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.