Ana SayfaTeknoloji HaberleriNokia 8210 Kullanımı Patladı

Nokia 8210 Kullanımı Patladı

-

Telefon piyasasının ilk ürünlerinden bir tanesi olan Nokia 8210’u bazı kesimden insanlar talep etmeye devam ediyor. 1999 yılında piyasaya çıkmasına rağmen halen daha kullanımda olan bu telefon modelinin hiçbir özellik sahibi olmaması; söz konusu kesimi bu tür bir tercih yapmaya iterek; yaygın bir biçimde kullanmaları gösteriliyor.

Nokia 8210 Uyuşturucu Satıcılarının Elinde

Nokia 8210 modeli suçluların ilgisini çekiyor.


Yakın bir zamanda İngiltere’de uyuşturucu tacirlerine yapılan baskında Nokia 8210 model telefonlar ele geçirilmiş ve uzun süre gündemde kalmıştı. Bu kullanımın sadece İngiltere’deki suçlularla sınırlı kalmadığı ve Amerika ve Kanada’da da yaygın biçimde tercih edildiği belirtilmişti.
Nokia 8210 telefonunun tercih edilmesindeki en önemli ayrıntı ise GPS içermemesi olarak gösteriliyor. Böylelikle suçlular devamlı olarak polis takibinde kalmayarak; konumunu belli edecek ögeleri içerisinde barındırmasında yer alıyor. Aynı zamanda Wi-Fi ve Bluetooth gibi özelliklerden mahrum olan bu telefon modeli hakkında konuşan bir telefon satıcısı; son zamanlarda Nokia 8210 modelinin peynir ekmek gibi satıldığını ve giderek popüler bir hal aldığını belirtiyor.

Nokia 8210 Özellikleri

Fazla bir özelliğe sahip olamayan Nokia 8210, akıllı telefonlarda bile olmayan 150 saatlik şarj özelliği ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda kızılötesi ögesini de bünyesini de içerisinde bulunduran Nokia 8210, diğer cihazlara veri transferi yapabilmeniz, yavaş olsa da, mümkün bir noktada görülebiliyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here