Nokia Here Artık Android’de

Nokia’nın sevilen uygulamalarından olan Here artık Android mağazalarında görücüye çıktı. Sizlerde harita ve yol konusunda Nokia’nın uzmanlık belgesini alan uygulama aracıyla yardım alabileceksiniz.

Android işlemli telefonlarınızda bulunması gereken ve her an lazım olabilecek uygulamalar arasında yer alan Here adlı uygulama ile kaybolduğunuzda veya bir adres aradığınızda uygulama sizlere bu konuda rehberlik yapacaktır.

Harita ve navigasyon uygulamaları arasında en çok indirilen Here android kullanıcılarına geçte olsa sunuldu. Android işletim sistemi için henüz beta uygulaması yayınlandı. Android 4.1 ve üzeri işletim sistemleri, bu uygulamayı rahatlıkla telefonlarına veya tabletlerine indirebilecekler. Program henüz beta aşamasında olduğu için bazı aksaklıkların meydana gelebileceği yöneticileri tarafından açıklandı.

Ancak tam sürümü çıktığı zaman bu hataların ortadan kalkacağını belirtmek istiyoruz. Kullanımı ve arayüzü her yaşa hitap edebilecek uygulamada bir çok dil seçeneği bulunmaktadır.
Nokia’nın Here adlı uygulaması hem internet ile hemde internetsiz olarak çalışabilmektedir. Diğer harita ve navigasyon uygulamarının çalışması için internet bağlantısına ihtiyacınız vardı.here-maps-android

İnternet bağlantısı gerekmeden çalışabilen programdan bazı özellikler;

100 üstü ülkenin yer aldığı harita ve navigasyon sistemi, 40’dan fazla ülkenin aynı anda trafik bilgisine kolayca ulaşabilme imkanınız yer almaktadır. Uygulamayı dilediğiniz gibi özelleştirerek, favori mekanlarınızı seçerek kolay ulaşım imkanlarından yararlanabilirsiniz,
Dilediğiniz kişiler ile kolayca konumunuzu paylaşma imkanınız bulunmaktadır. Örneğin. Arkadaşınıza, bulunduğunuz konumun bilgisini mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0