Ana SayfaTeknoloji HaberleriNokia Lumia 1020 Eylül ayında piyasadan kaldırılabilir

Nokia Lumia 1020 Eylül ayında piyasadan kaldırılabilir

-

Fotoğraftan İnsan ve Nesne Silme Uygulamaları 2023

Mükemmel bir fotoğrafa sahipseniz, ancak arka planda istenmeyen biri veya bir şey varsa, bir "nesneleri...

Nokia Lumia 1020’nın hayatı Eylül ayında son bulabilir

Öyle görünüyor ki Nokia Lumia 1020 için artık yolun sonu yaklaşıyor. Evleaks’in yeni bir söz konusu iddiasına göre Nokia Lumia 1020 modeli Eylül ayı içerisinde piyasadan kalkacak. Nokia’nın en iddialı modellerinden birisi olan Nokia Lumia 1020 geçtiğimiz sene Temmuz ayında piyasaya çıkmıştı.

Fakat telefonun satış fiyatının aşırı pahalı olması nedeniyle birçok akıllı telefon kullanıcısı Lumia 1020‘ye yaklaşmamıştı. Tabii, durum böyle olunca pazarlamacılar da aynı şekilde bu cihazdan geri durdular. Cihaz aslında bugün birçok cihazdaki kameradan çok daha iyi ve kaliteli bir kameraya sahip.  Fakat fiyatının da bu derece yüksek olması kullanıcılarını haliyle bu cihazdan biraz uzaklaştırıyor.

Kısacası artık bundan sonra Nokia muhtemelen telefonunun üretimini durduracak ve elinde kalan cihazları da kampanyalı bir fiyattan satmaya bakacaktır. Diğer yandan cihazların üretiminin durudurulacak olması cihaz kullanıcılarının güncellemelerinin kesileceği anlamına gelmiyor. Nokia güncelleme sunmaya devam edecektir.

-- Reklam --

Samsung Galaxy A34’ün Teknik Özellikleri Gün Yüzüne Çıktı

Samsung her zaman üst düzey modellerden sonra orta seviye cihazlarını piyasaya sürmüştür. Markanın üretim hattında Galaxy A34 ve Galaxy...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz