Nokia Lumia 1020 Eylül ayında piyasadan kaldırılabilir

Nokia Lumia 1020’nın hayatı Eylül ayında son bulabilir

Öyle görünüyor ki Nokia Lumia 1020 için artık yolun sonu yaklaşıyor. Evleaks’in yeni bir söz konusu iddiasına göre Nokia Lumia 1020 modeli Eylül ayı içerisinde piyasadan kalkacak. Nokia’nın en iddialı modellerinden birisi olan Nokia Lumia 1020 geçtiğimiz sene Temmuz ayında piyasaya çıkmıştı.

Fakat telefonun satış fiyatının aşırı pahalı olması nedeniyle birçok akıllı telefon kullanıcısı Lumia 1020‘ye yaklaşmamıştı. Tabii, durum böyle olunca pazarlamacılar da aynı şekilde bu cihazdan geri durdular. Cihaz aslında bugün birçok cihazdaki kameradan çok daha iyi ve kaliteli bir kameraya sahip.  Fakat fiyatının da bu derece yüksek olması kullanıcılarını haliyle bu cihazdan biraz uzaklaştırıyor.

Kısacası artık bundan sonra Nokia muhtemelen telefonunun üretimini durduracak ve elinde kalan cihazları da kampanyalı bir fiyattan satmaya bakacaktır. Diğer yandan cihazların üretiminin durudurulacak olması cihaz kullanıcılarının güncellemelerinin kesileceği anlamına gelmiyor. Nokia güncelleme sunmaya devam edecektir.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0