Ana SayfaTeknoloji HaberleriNokia Lumia 1020 için yeni reklam yayınlandı

Nokia Lumia 1020 için yeni reklam yayınlandı

-

Arka Planı Nasıl Transparan Yaparım?

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber insanlar çekindiği fotoğraflar üstünde birçok değişiklik yapabiliyor. Bunun için birçok program...

Geçtiğimiz günlerde Evleaks tarafından 14 Eylül’de son bulacağı açıklanan Nokia Lumia 1020 için bugün yeni bir reklam filmi yayınlandı, Evleaks tarafından Twitter üzerinden atılan bir tweette Nokia Lumia 1020 kod adlı cihazın 14 Eylül tarihinde son bulacağı açıklandı, ancak bu son bulmanın ne açıdan olduğu açıklanmadı, 14 Eylül tarihinde üretimine son verilmesi beklenen Nokia Lumia 1020 için de Microsoft bu iddiaya yanıt verir nitelikte bir reklam filmi yayınladı.

Onedrive ön planda.

Kamerasıyla dikkat çeken akıllı telefon 1020 her ne kadar oldukça fazla gelişmiş bir kameraya sahip olsa da işletim sisteminin Windows Phone olması ve ekran boyutunun küçük olmasından dolayı tercih edilmiyor, ancak telefon hakkında gelen iddiaların da kullanıcılar üzerinde oldukça büyük etkisinin olduğu biliniyor.

Gelelim tekrar haberimize, bugün Microsoft tarafından yayınlanan yeni bir reklam filminde Nokia Lumia 1020 kod adlı cihazın kamera özelliklerine tekrar değinilmiş durumda, ancak Microsoft tarafından çekilen reklam filminde kameranın yanı sıra Onedrive bulut depolama servisine dikkat çekilmiş durumda, bildiğiniz üzere Microsoft’un yeni CEO’su bulut tabanlı servisler ile ilgileniyordu.

Keyifli seyirler.

http://www.youtube.com/watch?v=d0sENmb3iKc#t=21

-- Reklam --

Apple Watch Ultra: Siren Nasıl Etkinleştirilir, İptal Edilir ve Devre Dışı Bırakılır

Siren, birkaç saat boyunca tekrarlanabilen iki farklı değişken desen içeren benzersiz bir ses imzası kullanır. İlk model sıkıntıyı gösterirken,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.