Ana SayfaTeknoloji HaberleriNokia Lumia 520 rekor kırdı

Nokia Lumia 520 rekor kırdı

-

Nokia tarafından alt seviye bir model olarak geliştirilen Nokia Lumia 520 bugün yeni bir rekora imza attı, kullanıcılar tarafından Windows Phone cep telefonları arasında en hesaplısı ve en uygun özelliklere sahip olduğu belirtilen fiyat performans ürünü Nokia Lumia 520 hakkında Microsoft tarafından yapılan yeni bir açıklamada cihazın 12 milyon sattığı açıklandı.

12 milyon sattı.

Üretiminden neredeyse 1 yıldan fazla zaman geçmesine rağmen Android cihazların satış oranlarını da geçerek zirveye oturan Nokia Lumia 520, kullanıcılara özellik sunmanın yanı sıra donanımsal özelliklerin orta seviye olmasına rağmen bu kadar uygun fiyatlı cihaz üretebileceğinin göstergesi olarak kabul ediliyor.

Microsoft tarafından bugün  kamuoyu ile ilk defa paylaşılan satış bilgisinde resmi olarak cihazın tamı tamına 12 milyon sattığı açıklandı, Windows Phone işletim sisteminin %30 gibi bir payına sahip olan Nokia Lumia 520 şuan birçok kullanıcı tarafından hem özellikleriyle hem fiyat performans ürünü olması nedeniyle tercih ediliyor.

Bakalım Nokia Lumia 520 2014 yılının sonuna kadar ne kadar satış oranlarına ulaşacak? Sizce Nokia Lumia 520 tercih edilebilecek bir model mi?

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.