Nokia Lumia 530, Hindistan’da satışa çıkıyor

Nokia Lumia 530, Hindistan pazarına açılıyor!

Mobil teknoloji pazarının olmazsa olmaz isimlerinden birisi olan Nokia’nın düşük bütçeli ve orta segmentte yer alan cihazı bugün Nokia’nın resmi online mağazası üzerinden Hindistan için görüldü. Bu da demektir kısa süre içerisinde Nokia Lumia 530 Hindistan’daki kullanıcıların eline geçecek. Mağazadan dikkate alınacak kadarıyla cihaza ait çok yakın zamanda 4 farklı renk seçeneği stoklar arasında yer alacak; Siyah, Yeşil, Beyaz ve Turuncu.

Cihazın tek SIM kart destekleyen modeli için belirlenen fiyatı INR 7,199 civarındayken şuanda satışta olan modelinin çift SIM kart desteğinden dolayı fiyat INR 7,349 yani ortalama olarak $120 civarına denk geliyor.  Aynı cihazın Malezya fiyatı ise $10 daha düşük olacak.

Cihazın kısaca özelliklerine de değinmek gerekirse eğer Nokia Lumia 530, 4″ ve 480 X 854 ekrana sahip olacak. Snapdragon 200 mimarisi ve çift çekirdek 1.2 GHz saat hızında işlemci ile çalışacak. Arka planında yer alan 5 MP kamerası haricinde ön kamerası bulunmuyor. Ayrıca cihaz Windows Phone’un son yayınlanan Windows Phone 8.1 versiyonunu kullanıyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0