Ana SayfaTeknoloji HaberleriNokia Lumia 630 Güncellendi

Nokia Lumia 630 Güncellendi

-

Windows Phone işletim sisteminin en yüksek versiyonu olan Windows phone 8.1 işletim sistemine sahip Nokia Lumia 630 bugün yeni bir güncelleme aldı.

İlk tanıtıldığı günden bu yana kullanıcılar tarafından büyük bir merak içerisinde beklenen Windows Phone 8.1 işletim sistemi sürümü ve buna ek olarak Nokia tarafından verilecek olan Cyan güncellemesinin olduğu telefon bugün yeni bir güncelleme aldı.

Her ne kadar diğer telefonlar için şuan için hala yayınlanmamış olan güncelleme, kısa zaman içerisinde tüm Lumia cihazlar için yayınlanacak, ancak sizler ben o kadar bekleyemem benim param var bir tane Lumia 630 alırım güncelleme’mi yapar test ederim diyebilirsiniz.

Gelelim tekrar haberimize, bugün Nokia tarafından telefon için yeni bir güncelleme yayınlandı, güncelleme içeriği Cyan güncellemesi olarak geçiyordu ve telefona ek olarak özellik getirmedi, 8.10.12397.895 sürümüne yükselen telefon sürekli ve uzun sürekli odaklama özelliğine kavuştu, bunun yanı sıra telefon için Skype entegrasyonu yapıldı.

Eğer sizlerde Nokia Lumia 630 kullanıyorsanız güncellemeyi Ayarlar>Telefon Güncellemesi>Güncellemeleri Denetle, diyerek yükleyebilirsiniz.

Sizler farklı bir özellik tespit ederseniz bizlere bildirebilirsiniz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here