Nokia Lumia 730 sızdırıldı

Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlar üretmesini hızlandıran ve arka arkaya yeni akıllı telefonlar sunan Nokia son zamanlarda kullanıcıların büyük tepkisini çekiyor, son olarak ürettiği Lumia 930 cihazıyla beraber kullanıcıların beğenisini toplayan ancak hemen ardından Lumia 530 kod adına sahip cihazını üreten Nokia bu cihazıyla tüm tepkileri üzerine çekmişti.

Bunun üzerine yeni cihaz üretmekte hala kararlı olan Nokia hakkında bugün yeni sızıntılar geldi, gelen sızıntılara göre Nokia tarafından üretilmesi beklenen Lumia 730 kod adına sahip yeni akıllı telefon Debian Red güncellemesini üzerinde bulunduracak.

Debian Red ile beraber geliyor.

Samsung şirketine sürekli aynı cihazın farklı versiyonlarını ürettiğinden dolayı kızan kullanıcılar Nokia için de aynı ifadeleri yavaş yavaş kullanmaya başlamış durumdalar, bir şirket olarak en iyi noktaya gelmek isteyen Nokia yeni cihazları ile nasıl bir yükseliş sağlayacak? Sağlayacak mı? Bilinmiyor ancak Lumia 730 cihazıyla iddialı olduğunu belirtmemizde fayda var.

5MP ön kamera, 8MP ZEISS optik ana kamera, 4.7 inç 720p ekran ile birlikte Snapdragon 400 işlemci gibi özelliklere sahip olması beklenen cihazın fiyatı hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Nokia Lumia 730

Nokia Lumia 730

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0