Ana SayfaAndroid HaberleriNokia Lumia 830 için harika konseptler yayınlandı

Nokia Lumia 830 için harika konseptler yayınlandı

-

Arka Planı Nasıl Transparan Yaparım?

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber insanlar çekindiği fotoğraflar üstünde birçok değişiklik yapabiliyor. Bunun için birçok program...

Geçtiğimiz günlerde Nokia tarafından üretildiği iddia edilen ancak sonradan yalanlanan Nokia Lumia 830 hakkında bugün yeni konseptler yayınlandı, her ne kadar cihazın sahte olduğu bildirilse de Nokia tarafından böyle bir cihazın beklenmesi Microsoft ve Nokia’yı harekete geçirebilir.

Üretilebilir.

Geçtiğimiz günlerde Çin menşeli bir internet sitesi üzerinden sızdırılan görüntülerin üzerine bugünde bazı yabancı kaynaklar tarafından cihazın yeni konseptleri yayınlandı, her ne kadar cihazın sahte olduğu bildirilse de Nokia tarafından böyle bir cihaz uygun fiyat ile üretilirse kesinlikle piyasayı alt üst edecektir diyebiliriz.

İleri ki günlerde cihazın hakkında detaylı bilgiler ve kesin olarak sahte olup olmadığının bilgisinin yayınlanması bekleniyor, sizce Nokia Lumia 830 bu cihaz olabilir mi? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

-- Reklam --

Apple Watch Ultra: Siren Nasıl Etkinleştirilir, İptal Edilir ve Devre Dışı Bırakılır

Siren, birkaç saat boyunca tekrarlanabilen iki farklı değişken desen içeren benzersiz bir ses imzası kullanır. İlk model sıkıntıyı gösterirken,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.