Nokia Lumia 830, Lumia Denim ve PureView kamera ile satışa çıkıyor

Lumia 830 ve işte resmi özellikler ile fiyatı

Nokia ve Microsoft iş birliğinin son akıllı telefonu Lumia 830 kamera meraklısı kullanıcılarının bayılacağı bir cihaz olacak. Lumia 830 Windows Phone 8.1 işletim sistemini kullanıyor olmasının yanı sıra Microsoft’un kısa süre önce duyurmuş olduğu kamera güncellemeleri ve bazı sistem güncellemelerini içeren Lumia Denim güncellemesini kullanıyor. Diğer birçok cihaz için bu güncelleme ancak yıl sonuna kadar kullanılabilir olacakken Lumia 830 sahipleri cihazlarını kutudan çıkardıkları gibi Lumia Denim ile kullanmaya başlayabilecekler.

Kamera performansından bahsettik fakat cihazın elbette sadece tek öne çıkmayı başaran özelliği kamerası değil, diğer birçok özelliği de oldukça tatminkar ve bir o kadar da etkileyici. Lumia 830 modeli Nokia’nın şuana kadar Lumia serisi için üretmiş olduğu en iyi tasarıma sahip olan ve en ince telefonu. Lumia 830 10MP PureView bir kamerayı arka tarafında bulunduruyor.

Nokia Lumia 830-1 Nokia Lumia 830-2

Yeni Lumia ayrıca dayanıklılıktan da ödün vermemek adına dışında bolca alüminyum parça bulunduruyor, kenar bölgelerinde ise yine polikarbonat malzeme kullanarak cihazın daha dayanıklı hale getirilmesi sağlanmış. Bu arada unutmadan belirtmekte fayda var telefonun ağırlığı yalnızca 150g inceliği ise 8.5mm olarak görünüyor. Yeni Lumia 830 €330 etiket fiyatı ile yeni sahiplerine bu ay sonundan itibaren ulaşmaya başlayacak.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0