Ana SayfaTeknoloji HaberleriNokia Lumia 830 Sızdırıldı

Nokia Lumia 830 Sızdırıldı

-

iPhone Piliniz Bittiğinde Düşük Güç Moduna Otomatik Geçme

Günün ilerleyen saatlerinde iPhone'unuzun pilinin düzenli olarak bittiğini fark ederseniz, Düşük Güç Modu kullanışlı bir...

Geçtiğimiz aylarda 10 yıllığına Microsoft’a satılan Nokia Windows Phone için hala cihaz üretmek istiyor, son gelen bilgilere göre Nokia tarafından üretilmiş olan Lumia 830 görüntüleri sızdırıldı.

Geçtiğimiz aylarda gelen bilgilerde bu yıl en az 3 adet Windows Phone 8.1 cihaz üreteceği iddia edilen Nokia bu iddiaları doğruluyor gibi, zira son gelen bilgilere göre Nokia Lumia 820 değerinde bir akıllı telefon olması beklenen Nokia Lumia 830 genel olarak sadece kamera farklılığı yaşamış gibi görünüyor.

Bugün gelen bilgilere göre Çinli bir internet sitesi olan Weibo üzerinden yeni Lumia cihaz görseli yayınlandı, Lumia 830 kod adına sahip cihazın özellikleri açıklanmamış ancak cihazın ekranının 4.7 inç büyüklüğünde 720 piksel çözünürlüğünde olması bekleniyor.

Wpcentral Lumia 830 dedi.

Windows Phone ve Windows işletim sisteminin hayatı gibi olan yabancı internet sitesi wpcentral cihazın Nokia Lumia 830 olduğunu açıkladı, ancak bunun sadece bir ihtimal olduğunu ve doğruluk tahmin payının sadece %60 olduğunu açıkladı, bakalım ilerleyen zamanlarda Nokia veya Microsoft tarafından böyle bir cihaz üretilecek mi?

-- Reklam --

Siri’nin İsim Telaffuzunu Düzeltme

Apple'ın dijital asistanı Siri, isimleri doğru bir şekilde telaffuz etmede oldukça iyidir, ancak bazen insan bunu karıştırabilir. Neyse ki,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz