Nokia Lumia 930 Denim güncellemesi sonrası kamerasının gücünü gösterdi !

Microsoft özellikle Denim olarak isimlendirdiği güncellemesi ile kameralarda firmware sürümlerini yükseltileceğinin üzerine basarak dile getirmişti.  Güncellemenin başladığı bizde duyurmuştuk. Güncelleme sonrası nasıl bir portre ile karşı karşıya kalınacağına ilişkin merakları gidermek adına, Microsoft, Nokia Lumia 930 ile çekilmiş bir kaç resim paylaşmayı ihmal etmediler.

Daha önceki haberimizde de altığını çizdiğimiz bir nokta var. Güncelleme kameralar ile ilgili ciddi performans artışı ve özellikler getirse de bir çok özelliği kullanabilmeniz için akıllı telefonun kalbinde Snapdragon 8.x yonga setini barındırıyor olması gerekiyor.

4K videolar için Moment Capture, HDR çekim için arttırılmış performans gibi özellikler de güncelleme ile beraber geliyor. Güncellemeler sadece Çin ‘de başlamıştı. Ancak Ocak başı itibarı ile bir çok yerde ki kullanıcılar da güncelleme almaya başlayacak.

Sizi Microsoft’un yayınladığı resimlerle baş başa bırakıyoruz.

nokia-lumia-930-denim-guncellemesi-sonrasi-kamerasinin-gucunu-gosterdi-01nokia-lumia-930-denim-guncellemesi-sonrasi-kamerasinin-gucunu-gosterdi-02

nokia-lumia-930-denim-guncellemesi-sonrasi-kamerasinin-gucunu-gosterdi-03

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0