Ana SayfaTeknoloji HaberleriNokia Story Teller güncellendi

Nokia Story Teller güncellendi

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Windows Phone platformu için Nokia tarafından yayınlanan ve kullanıcıların anı fotoğrafları gibi fotoğrafları sürekli bir arada tutabilmesi için geliştirilen Nokia Story Teller uygulaması bugün yeni bir güncelleme aldı, güncelleme alan uygulamada her ne kadar ufak tefek  hataların giderildiği ve performans arttırımının yapıldığı bir güncelleme olsa da kullanıcılar gelen bu güncelleme ile beraber uygulamanın çok daha hızlandığını açıklıyorlar.

Genel olarak Nokia tarafından herhangi bir yenilik açıklanmasa da sizler uygulama üzerinde herhangi bir yenilik fark ederseniz bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere uygulama geçtiğimiz ay oldukça büyük bir güncelleme almıştı ve kullanıcıları sevindirmişti, ilk olarak geliştirilme sürecinde mağazaya eklenen uygulama geçtiğimiz ay gelen güncelleme ile beraber geliştirme aşamasını da tamamlamıştı, ve gelişmiş bir uygulama olarak kullanıcıların karşısına çıkmıştı.

Uygulamayı güncellemek istiyorsanız Windows Phone mağaza üzerinden güncellemeleri kontrol etmeniz yeterli.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz