Ana SayfaAndroid HaberleriNote 4 uygulama listesi yayınlandı

Note 4 uygulama listesi yayınlandı

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

Samsung tarafından gelecek aylarda tanıtımı gerçekleştirilmesi beklenen Samsung Galaxy Note 4’den bugün yeni bilgiler geldi, kullanıcıların sürekli olarak üstün bir akıllı telefon olarak beklediği Note 4 uygulama listesi bugün internet üzerinden yayınlandı.

2K çözünürlüğüne sahip Quad HD ekran.

Yayınlanan listeye göre Note 4 “SStudio_WQHD” apk uygulamasıyla beraber Quad HD ekrana sahip olacak, bunun yanı sıra nabız sensörüne sahip olması beklenen akıllı telefon üzerinde parmak izi okuma sistemi bulunacağı da neredeyse kesinleşmiş durumda, finger apk uygulamasıyla dikkat çeken liste Note 4 cihazının tüm galaxy cihazlar üzerinde bulunan özelliklere sahip olacağını ortaya koyuyor.

Samsung Galaxy S5 gibi Samsung tarafından üretilmiş olan modellerin üzerinde bulunan tüm özelliklerin Note 4 cihazında da olacağı tahmin ediliyor, bildiğiniz üzere Samsung Galaxy S5 geçtiğimiz aylarda Samsung tarafından üretilmişti ve oldukça üstün özelliklere sahip bir cihazdı.

Uygulamalar Uygulama Listesi Listeleri

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz