Note 7 Reklamları Durduruldu!

Samsung tarafından piyasaya sürülmesi ve ardından yaşanan batarya patlamaları nedeni ile Galaxy Note 7 reklamları kaldırıldı.

2 Ağustos tarihi içerisinde tanıtımı yapılmış ve daha sonra kullanıcılara sunulan Galaxy Note 7 model cihazların batarya sorunlar gün geçtikçe artıyor. Yaşanan batarya sorunları çok kısa bir süre içerisinde bütün dünyaya yayılmış durumda. Her ülkeden her gün bir patlama haberi geliyor. Samsung sorunların çözüme kavuşması adına bir karar aldı ve iade işlemini başlattı. Galaxy Note 7 kullanıcıların cihazlarını iade etmesini istediklerini belirtmelerine rağmen kullanıcılar cihazlarını halen iade etmiş değil.

Uyarı Geldi!

Galaxy Note 7 için gelen uyarı ile beraber kullanıcıların çoğu önemsemedi. Samsung tüm ülkelere özel bir duyuru yaparak kullanıcıları bilgilendirdi ve daha sonra bir adım daha atarak Galaxy Note 7 reklamlarını kaldırdı.

Reklamlar İptal Edildi!

Cihaz üzerinde yaşanan bil sorunu nedeni ile bütün reklam çalışmaları iptal edildiği belirtilirken, Sorunun çözüme kavuşmasından sonra Galaxy Note 7 reklamlarının devam edileceği öğrenildi. Galaxy Note 7 için şimdiye dek alınan çoğu karara baktığımızda Samsung’un her geçen gün daha zor saatler geçirdiği ve sıkıştığı görülmekte. Batarya sorunları ile ciddi sorunlar yaşayan Samsung, Galaxy Note 7 reklamları yerine şimdilik beyaz eşya reklamları göstermekte. Sorunun çözüme kavuşmasından sonra kullanıcılarının tekrardan cihazlarına kavuşması bekleniliyor. Bakalım sorun nasıl bir çözüme kavuşacak merakla bekliyoruz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0