Note 7 Tekrar Patladı! Büyük Hasar Oluşturdu!

Son zamanlarda oldukça fazla patlama haberi gelen Samsung Note 7 için geri toplanma kararı uygulanmış, ancak kullanıcıların çoğunluğu halen bu çağırma talebine yanıt vermiş değil. Note 7 cihazlarını kullanmaya halen devam eden kullanıcılar tehlike altında.

Telefon üzerinde yaşanmış olan ciddi bir sorun nedeni ile tehlike saçmaya devam eden Samsung Galaxy Note 7 için toplama kararı alınmış olsa bile kullanıcılar ısrarla cihazlarını iade etmemeye direnmekte. Son olarak gelen bilgiler arasında bir benzer patlama olayı daha oldu. Amerika’da bulunan bir vatandaşın Samsung Galaxy Note 7 telefonunun patlaması üzerine cipi kullanılamaz hale geldi.

Araç Yandı!

ABD’nin Florida eyaletinde bulunan vatandaş, Telefonu olan Samsung Galaxy Note 7 cihazını şarjı bitmek üzere olduğundan dolayı aracında şarj etmek istedi. Telefonu şarja bağladığı sırada dışarıda bulunan işlerini halletmek isteyen vatandaş döndüğünde şok oldu. Çünkü Note 7 cihazı patlamış ve oldukça lüks olan cihazı yanarak kullanılamaz hale gelmişti. Note 7 sebebi ile lüks araçta ciddi hasar meydana geldi.

Tazminat Davaları Artabilir!

Samsung Galaxy Note 7 için geri toplama kararı uygulandığı ve biz habercilerinde bu kararı defalarca duyurmamıza rağmen kullanıcılar ısrarla Note 7 cihazları geri iade etmediler. Samsung Galaxy Note 7 cihazları patlayıp kullanılamaz hale geldikleri zaman bunla sınırlı kalmayıp etrafada ciddi hasarlar saçmaktalar. Şuan için tazminat davaları açılıp açılmasa bile Samsung için oldukça zor günlerin geçirildiğini biliyoruz. Uzun zamandır beklenen telefon batarya nedeni ile Samsung’u yerle bir etti.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0