Ana SayfaAkıllı TelefonNubia Red Magic 5S, 28 Temmuz'da Görücüye Çıkıyor!

Nubia Red Magic 5S, 28 Temmuz’da Görücüye Çıkıyor!

Nubia Red Magic 5S, Nubia Red Magic 5G'nin yükseltilmiş bir versiyonu olarak haftaya piyasaya sürülecek...

-

Geçen hafta, Nubia Red Magic 5S akıllı telefonuyla alakalı birçok bilgi sızdırıldı. Bugün ise şirket, Red Magic 5S’nin 28 Temmuz’da görücüye çıkacağını resmi olarak doğruladı.

Lenovo Legion oyun telefonu, ASUS ROG Phone 3 ve Samsung Galaxy Z Flip’den sonra Snapdragon 865 Plus işlemci ile piyasaya sürülecek olan dördüncü telefon olacak.

Mart ayında Nubia, Red Magic 5G’yi şirketin 5G’ye hazır oyun akıllı telefonu olarak tanıttı. Önümüzdeki hafta Red Magic 5S piyasaya sürülecek ve Red Magic 5G’nin yükseltilmiş bir versiyonu olarak gelecek.

3.09GHz’e kadar hız sağlayabilen yeni yonga setinin yanı sıra, Red Magic 5S diğer bazı iyileştirmeler de içeriyor.

Dün Çinli firma, Red Magic 5S ekranının 144Hz’e kadar yenileme hızını ve 240Hz dokunmatik örnekleme oranını destekleyeceğini doğruladı.

Daha iyi oyun deneyimi için, telefon yanda oyun düğmelerini kullanmaya devam edecek. Red Magic 5G’de ise 300Hz dokunmatik örnekleme düğmeleri vardı. Markanın yaklaşan oyun telefonu 320Hz dokunmatik örnekleme oranı sunuyor.

Red Magic 5S ayrıca LPPDR5 RAM ve UFS 3.1 depolama ile donatılmış. Gelişmiş ısı dağılımı için, Red Magic 5S, en yüksek termal iletkenliği sunduğundan gümüş ile gelişmiş bir soğutma sistemine sahip. Red Magic 5S’in diğer özellikleri şu anda bilinmiyor.

-- Reklam --
Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.
KaynakGizbot

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here