Ana SayfaTeknoloji HaberleriÖğrencilere 10 Bin Euro Ödül

Öğrencilere 10 Bin Euro Ödül

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Bilgisayar Bilimi okuyan HTWG Kontanz Ünüversiteli üç öğrenci teknoloji, iş ve tasarım için geliştirdikleri uygulama için 10.000 Euro ödül verildi. Ödül alan üç öğrencinin arasında, Mustafa Şenel isimli bir Türk de bulunuyor.  ”BW Goes Mobile” isimli teknoloji yarışmasına katılan öğrenciler ”ZoneTalk” isimli uygulamayla, 50 farklı uygulama arasından birinci seçildi. Projeyi gerçekleştiren isimler, Mustafa Şenel, Alexander Sessler, Tobias Keh ve öğretmenleri Irenaeus Schoppa var.

Birinci olan ZoneTalk uygulaması yarışmada ”Herkes herkesi bilgilendirebilir.” sloganıyla yer aldı. Alexander, amaçlarının dinamik ve sosyal bir uygulama üretmek olduğunu söyledi. Geliştirilen bu uygulama ile farklı şehirlerde bulunan turist kullanıcılara, kolaylık sağlayabilir. Bir belediye vatandaşlarına haber gönderebilir, ve bir satıcı alışveriş kolaylıklarını müşterilerine ulaştırabilir. Uygulamadaki filtrelemelerle, gereksiz veya ilgi duymadığınız alanlarda bildirim almayacaksınız.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz