Ana SayfaTeknoloji HaberleriOnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

OnePlus, 12 Aralık’ta Hindistan’da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.

İki modelden biri, 27 inçlik bir oyun monitörü olan X 27. OnePlus, bu modelin “üstün ekran ve performans sunan birinci sınıf segmente hitap ettiğini ve onu oyun oturumları, iş projeleri veya çevrimiçi çalışma için ideal bir seçim haline getirdiğini” iddia ediyor.

Diğer model ise 24 inç E 24’tür. E 24, daha uygun maliyetli üretkenlik monitörüdür. “Son derece erişilebilir bir fiyat noktasında bir dizi harika özellik sunan orta sınıf bir ürün olarak hizmet ediyor, bu da onu günlük düzenli görevler veya ara sıra eğlence için inanılmaz derecede uygun bir monitör seçimi yapıyor.”

Panel çözünürlüğü, yenileme hızı, renk hacmi veya üretici veya bağlantı seçenekleri gibi şeyler hakkında başka bilgimiz yok. OnePlus, monitörlerin net bir görüntüsünü de sağlamadı. Ayrıca, bunları OnePlus’ın gerçekten tasarlayıp tasarlamadığı veya büyük olasılıkla bir OEM’den yeniden markalanmış modeller olup olmadığı da bilinmiyor.

Gelecek ay piyasaya sürüldüklerinde bunları ayrıntılı olarak ele alacağımızdan emin olacağız.

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz