Ana SayfaTeknoloji HaberleriOnePlus One, kısa süre sonra Android L güncellemesi alacak

OnePlus One, kısa süre sonra Android L güncellemesi alacak

-

AirPods Pro ve AirPods Pro 2 Karşılaştırma

Yenilenmiş ürün, daha akıllı gürültü engelleme ve üç boyutlu ses sağlayan yeni bir H2 çipi...

OnePlus One, Amiral gemileri Anroid L güncellemesini alacak

Kendine has tarz cihazları ile kendine has bir kitleye sahip olan cihazların markası OnePlus One için bugün sevindirici bir haber geldi. Google’ın geliştiriciler konferansında duyurduğu ve hemen ardından da Nexus cihazları için yayınlamaya başladığı Anroid L’nin ilk taliplilerinden birisi de OnePlus One olacak.

Bildiğiniz gibi Google’ın Android L’yi hangi cihazlara vereceğine dair bir açıklaması bulunmamıştı. HTC kanadı ise amiral gemisi olan M8 ve M7’ye Android L’nin en geç 90 günlük süre içerisinde geleceğini söylemişti. Buna benzer diğer bir açıklama da OnePlus One kanadından geldi. OnePlus One firması da tıpkı HTC gibi amiral gemisi telefonlarına Android L’nin 3 ay içerisinde geleceğini duyurdu.

Şimdilik her iki firmanın da yaptığı açıklama bu şekilde, Google kanadından ise herhangi bir açıklama getirilmiş değil. Peki, bakalım bu işin sonucunda gerçekten de firmaların dediği gibi sorunsuz bir şekilde cihazlar güncelleme alabilecek mi? İlerleyen günlerde resmi bilgiler ile gelişmeler meydana geldikçe tekrardan aktaracağız.

-- Reklam --

Custom Binary Blocked by Frp Lock Nedir? Hatası Nasıl Çözülür?

Günümüzün mobil işletim sistemlerinden biri olan Android oldukça popüler bir seviyede. Milyonlarca kullanıcısı bulanan işletim sisteminde bazı hatalar ile...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.