Ana SayfaTeknoloji HaberleriOnePlus One’ın Bu Kadar Yankı Uyandırmasındaki Sır Ne?

OnePlus One’ın Bu Kadar Yankı Uyandırmasındaki Sır Ne?

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Akıllı Telefon pazarının yenilerinden Çinli üretici OnePlus’ın ilk akıllı telefonu One, geçtiğimiz günlerde tanıtılmış ve uygun fiyatı ile tüm Dünya’da yankı uyandırmayı başarmıştı. Peki bu cihaz o kadar özelliğe rağmen nasıl uygun fiyattan satılıyor?

Oppo’dan ayrılan bir grup çalışan tarafından kurulan ve kısa sürede dünya gündemine oturmayı başaran OnePlus şirketi, akıllı telefonu OnePlus One tam bir amiral gemisi katili olarak nitelendirilebilir. Cihazın teknik özellikleri Samsung, HTC gibi büyük firmaların amiral gemisi ceplerini bile geride bırakırken, fiyatı orta sınıf bir telefona eşit. Peki nasıl oluyorda bu kadar ucuz olabiliyor ?

Reklam stratejisi
Başta Samsung ve HTC olmak üzere tüm akıllı telefon üreticileri her yıl milyarlarca doları reklama harcıyor. Bu rakam o kadar fazla ki Galaxy S5 aldığınız zaman sokakta gördüğünüz ilanların, televizyon reklamlarının parasının bir bölümünü ödemek zorunda kalıyorsunuz. OnePlus’ın bu derece büyük reklam kampanyaları için bütçesi yok. Ancak daha iyisini yaptılar.

One Plus şirketi telefon tanıtılmadan daha aylar önce uygun fiyatlı ve güçlü donanıma sahip bir telefon üzerinde çalıştıklarını, piyasadaki en güçlü akıllı telefonlardan birisini neredeyse yarı fiyata tanıtacaklarını tüm dünyaya duyuran OnePlus yetkilileri, basının ve potansiyel alıcıların heyecanlanmasına, cihazı merak etmesine sebep oldular.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz