OnePlus X mi geliyor ? Güçlü güzellik paylaşımı kafaları karıştırdı

Ürettiği üstün donanımlı ve uygun fiyatlı telefonlarla dikkat çeen OnePlus tartışmalar yaratan X serisini tanıtmaya hazırlanıyor olabilir

OnePlus XGeçtiğimiz yıl Apple, Samsung gibi köklü firmalardan ayrılan mühendisler tarafından kurulan OnePlus ilk telefonuyla büyük bir beğeni toplamıştı. Sundukları uygun fiyat ve yüksek donanım özellikleriyle büyük bir satış oranı yakalayan firma kullanıcı memnuniyetinin ardından seriye OnePlus two modeliyle devam edip 2015 yılında da beğeni toplamaya devam etti.

Sadece iki adet telefon modeli bulunan firma mini serilerini çıkartarak seçenekleri arttı ancak beklenen projeleri OnePlus X olarak işaret ediliyor. Çünkü firmanın ikinci bir çıkış daha yakalaması için yüksek özelliklere sahip ve başarılı bir tasarımla çıkartması beklenen akıllı telefonu fiyat olarakta rakiplerini geride bırakarak pazarda ağırlığını koymak istiyor. Dün yapılan Facebook ve Twitter paylaşımlarında yeni bir telefon sinyali veren firma detayları açıklamazken gelen dedikodular X serisinin yolda olduğunu gösteriyor.

Oneplusx facebook paylaşımı

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0